(Ostatnia aktualizacja: 14 września 2022)

Kolejne już spotkanie krótkofalowców Środkowopomorskiego Oddziału Terenowego PZK za nami.

Odbyło się w dniu 10 września na atrakcyjnym terenie Przystani Jachtowej Marina w Darłowie. Uczestniczyło w nim około 30 osób. Jak zwykle panowała miła przyjacielska atmosfera. Pobyt umilała doskonała muzyka w wykonaniu utalentowanego Artura Jończyka. Jej urokowi poddawali się przechodzący po nabrzeżu turyści.

W trakcie spotkania wręczono grawertony z dedykacją dla krótkofalowców seniorów.

senior, Józef SP1ABZ z otrzymanym grawertonem

Przygotowano też podziękowanie dla pani Prezes Zarządu Morskiego Sp. z o.o. w Darłowie za wieloletnie wsparcie i pomoc w rozwoju krótkofalarstwa na Pomorzu Środkowym.

Inne obowiązki nie pozwoliły na obecność pani prezes na naszym spotkaniu, stąd wręczenie wyróżnienia nastąpiło w dniu następnym.

Składam podziękowanie Pani Prezes Zarządu Morskiego w Darłowie za udostępnienie nam kolejny raz tego pięknego miejsca na nasze spotkanie. Dziękuję Piotrkowi SP1GZF za staranne przygotowanie spotkania, dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę tego dnia.

Oddziałowe spotkania stały się już tradycją. Zapoczątkował je nasz kolega Zdzisław SP1II, na jego terenie w Postominie. Kolejne, organizowane przez Janusza SP1RKT odbywały się w Darłowie w Ośrodku Wczasowym „Laguna”. W związku z popularyzacją spotkań międzyoddziałowych w Bachorzu, w których nasz Oddział był współorganizatorem zaprzestano organizować spotkania lokalne. Obserwując  duże zainteresowanie kolegów, którzy doceniali  atrakcyjność naszych spotkań przywrócony został ten zwyczaj. Od kilku lat spotkania odbywają się w Darłowie i cieszą się pochwałami ze strony ich uczestników. Myślę, że będą kolejne i również udane.

Link do filmu Jurka SP5BLD

Jurek SQ2NIA

Kategorie: Aktualności

SQ2NIA

SQ2NIA

Prezes Zarządu OT22 PZK / Delegat OT22 na Krajowy Zjazd Delegatów

3 komentarze

Władek SP1AEN · 22 sierpnia 2022 o 21:38

Jurku. To uroczyste otwarcie o której godzinie, bo raz jest napisane o 14-tej, a teraz o 13-tej?

  SP1MN

  SP1MN · 22 sierpnia 2022 o 22:57

  Również proszę Jurku o taką informację, to od razu zaktualizuje na stronie głównej jeśli godzina jest niepoprawna.

  SQ2NIA

  SQ2NIA · 23 sierpnia 2022 o 07:52

  Godzina zmieniona została z 14 na 13 ze względu na naszego muzyka. Zacznie wcześniej grać, stąd też rozpoczniemy spotkanie godzinę wcześniej, czyli o 13:00

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
OT22 PZK