CZUWAJ!
Na adres Klubu SP1ZHR wpłynęło pismo, którego treścią chcemy się podzielić z Koleżankami i Kolegami z OT-22. Oto jego treść:

„Druhny i Druhowie
Klubu Krótkofalarskiego SP1ZHR
przy Pomorskim Hufcu Harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w Koszalinie Klub Łączności SZKUNER SP2ZIE Uniwersytetu Morskiego w Gdyni pragnie podziękować członkom i kadrze Klubu Krótkofalarskiego SP1ZHR przy Pomorskim Hufcu Harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w Koszalinie za szereg łączności nawiązanych ze stacją SP2ZIE w dniach od 16 do 18 lipca 2021 roku.
Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu młodzi adepci krótkofalarstwa, harcerki i harcerze Niezależnego Kręgu Instruktorów Harcerskich LEŚNA SZKÓŁKA uczestniczący w obozie harcerskim Czernica 2021, mogli nawiązać swoje pierwsze łączności poznając smak radiowego hobby. Wasza aktywność radiowa pozwoliła poczuć magię eteru i radiowej przygody oraz przyniosła satysfakcję w realizacji nowych tym razem radiowych zadań w służbie harcerskiej.
Dlatego w dowód wdzięczności przekazujemy Wam radiotelefon Yaesu FT-4XE.
Mamy nadzieję, iż ufundowana przez nas nagroda pozwoli na jeszcze pełniejszą realizację zadań Waszego klubu i będzie dla Was cenną pamiątką naszych eterowych spotkań.

Z harcerskim Czuwaj i radioamatorskim 73!

Prezes Morskiego Klubu Łączności „SZKUNER” Dariusz Mankiewicz SP2HQY”

HURA!!!! Mamy FT-4XE!!!!
Kategorie: Aktualności

SQ2NIA

SQ2NIA

Prezes Zarządu OT22 PZK / Delegat OT22 na Krajowy Zjazd Delegatów

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
OT22 PZK