(Ostatnia aktualizacja: 2 października 2021)

Drodzy,

piszę do Was, bo nadarza się okazja do nagrodzenia młodych, zaangażowanych osób z Waszego otoczenia!

Trwają zgłoszenia do II edycji Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego dla młodych ludzi. Nagroda jest nie byle jaka, bo laureaci otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 30 tysięcy złotych oraz statuetki.

Chcemy wspierać postawę aktywnego uczestnictwa w otaczającej nas rzeczywistości wśród młodzieży, dlatego szczególnie ważne jest dla nas docenianie nawet najdrobniejszego zaangażowania ponad to obowiązkowe (w szkole, czy w domu) minimum.

Zachęcamy do promocji inicjatywy oraz zgłaszania wolontariuszy, aktywistów, młodzieżowych radnych, uczniów i studentów działających w samorządach, autorów projektów społecznych i wielu innych do 13 października 2021 roku.

ZGŁOSZENIA

Wystarczy wejść na stronę www.um.warszawa.pl/nagrodadlamlodych i wypełnić formularz zgłoszeniowy. W tegorocznej edycji zostaną nagrodzone osoby od 15 do 26 lat, które realizowały działania i projekty od stycznia do grudnia 2020 roku. Spośród przesłanych zgłoszeń kapituła wyłoni laureatów, którzy otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 30 tysięcy złotych.

PROMOCJA

Przesyłamy proponowaną treść postów oraz grafikę do wykorzystania w social mediach:

  1. Znasz kogoś, kto pomaga sąsiadom? Realizuje wolontariat? Ogarnia projekty społeczne? A może próbuje sił w samorządzie szkolnym? Jeśli ma 15-26 lat, zgłoś go do Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego: www.um.warszawa.pl/nagrodadlamlodych
  2. Znasz kogoś, kto dba o klimat? Manifestuje w obronie praw i wolności? Mówi głośno o trudnych tematach? Zmienia swoje otoczenie na lepsze? Jeśli ma 15-26 lat, zgłoś go do Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego: www.um.warszawa.pl/nagrodadlamlodych
  3. Znasz kogoś, kto staje po stronie słabszych? Wykluczonych? Działa w fundacji lub stowarzyszeniu? A może jest młodzieżowym radnym lub radną? Jeśli ma 15-26 lat, zgłoś go do Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego: www.um.warszawa.pl/nagrodadlamlodych

 

TADEUSZ MAZOWIECKI

Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki PATRON na stronie www.um.warszawa.pl/nagrodadlamlodych Przygotowaliśmy film, wystawę oraz spacer śladami Tadeusza Mazowieckiego.

Pozdrawiam serdecznie,


Paulina Kocik
Koordynatorka projektu
URZĄD M.ST. WARSZAWY
Centrum Komunikacji Społecznej (CK)
Samodzielne Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Młodzieży
ul. L. Kruczkowskiego 2, pokój 1.49, 00-412 Warszawa


SQ2NIA

SQ2NIA

Prezes Zarządu OT22 PZK / Delegat OT22 na Krajowy Zjazd Delegatów

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
OT22 PZK