Pomorski, Żuławki, Środkowopomorski, Nadnotecki i Toruński Oddziały Terenowe PZK mają przyjemność zaprosić Koleżanki i Kolegów, członków, sympatyków oraz osoby zainteresowane i towarzyszące na Międzyoddziałowe Spotkanie Krótkofalowców (MSK) RENIFER 2023, które odbędzie się w dniach 16-18.06.2023 roku w Człuchowie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji (OSIR) oznaczonego jako Camping nr 80.
W programie przewidziane prelekcje tematyczne, pokazy łączności z użyciem fal świetlnych, pokazy szybkiej telegrafii, łączności przez satelitę QO100, giełda, słodki poczęstunek oraz ognisko. Pełny harmonogram spotkania zostanie opublikowany w najbliższym czasie.
Dodatkowo dostępne są kajaki, mini golf, park wodny dla dzieci, park linowy, możliwość wędkowania (po wykupieniu pozwolenia PZW), zaś w pobliżu zamek w Człuchowie i sala tradycji kolejnictwa (dworzec PKP).
OSIR Człuchów oferuje noclegi wraz z wyżywieniem w bardzo przystępnych cenach (do 100 zł za osobę za 1 dzień). Dostępne są pokoje 3, 4 i 7 osobowe z łazienkami. Noclegi oraz wyżywieniem zamawiamy za pośrednictwem OSIR Człuchów do 30.05.2023r.
Wszystkie szczegóły, konto do wpłat i sposób ich dokonywania – znajdziecie na stronie MSK Renifer – www.mskrenifer.pl
Serdecznie zapraszamy – w imieniu organizatorów – Dariusz SP2HQY


SQ2NIA

SQ2NIA

Prezes Zarządu OT22 PZK / Delegat OT22 na Krajowy Zjazd Delegatów

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
OT22 PZK