Tegoroczna, 51. edycja zawodów była współorganizowana przez Zachodniopomorski (OT 14) i Środkowopomorski (OT 22) OT PZK.

e-dyplomy za Dni Morza 2022 są dostępne do pobrania pod linkiem:
https://tiny.pl/wtc5c
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach i przesłali swoje logi. W tym roku było ich 118 (w tym 4 logi SWL). Rozdzielając je na poszczególne grupy klasyfikacyjne, ilość przysłanych logów wygląda następująco:
grupa I CW – 9, grupa I SSB – 13, grupa I MIX – 5;
grupa II CW – 9, grupa II SSB – 50, grupa II MIX – 13;
grupa III CW – 2, grupa III SSB – 2, grupa III MIX – 4;
grupa IV MIX – 4.
Ponadto 7 logów zostało użytych tylko do kontroli. Analiza nadesłanych dzienników wykazała brak logów od 1 stacji, której znak pojawił się co najmniej w 5 innych logach.
Wszystkie logi sprawdzane były programem CorssChecker, a wyniki obliczano programem napisanym (i w tym roku modyfikowanym) specjalnie dla Dni Morza. Oba programy są autorstwa Marka SP7DQR.
Obecnie trwają przygotowania e-dyplomów, które będą dostępne do samodzielnego pobrania (link podamy w oddzielnym komunikacie) oraz statuetek dla zwycięzców poszczególnych grup klasyfikacyjnych, zgodnie z regulaminem zawodów.
Serdecznie dziękujmy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i sprawnego przebiegu zawodów oraz wszystkim uczestnikom. Zwycięzcom w poszczególnych grupach klasyfikacyjnych serdecznie gratulujemy.
Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej 52. edycji Dni Morza – jak zwykle w ostatnią niedzielę czerwca (25.06.2023).

Kategorie: Aktualności

SQ2NIA

SQ2NIA

Prezes Zarządu OT22 PZK / Delegat OT22 na Krajowy Zjazd Delegatów

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
OT22 PZK