Ważne!
Pomóż nam zbadać słabe i mocne strony krótkofalarstwa w Polsce!
Stowarzyszenia krótkofalowców z Regionu 1 IARU podjęły się przeprowadzania analizy stanu krótkofalarstwa w swoich krajach, zbadania mocnych i słabych stron a także zewnętrznych zagrożeń i szans na rozwój naszego hobby.
W związku z tym w imieniu PZK, jako członka IARU, zwracamy się z prośbą do wszystkich krótkofalowców Polsce o wypełnienie ankiety SWOT znajdującej się pod poniższym linkiem:
Przed wypełnieniem ankiety prosimy o uważne przeczytanie objaśnień.
Do wypełnienia ankiety zapraszamy wszystkich krótkofalowców, aktywnych i nieaktywnych, nasłuchowców i innej maści pasjonatów łączności radiowych. Zaproszenie jest adresowane do osób będących członkami PZK, innych organizacji, a także samotników. 
Więcej wyjaśnień w samej ankiecie. Nie czekaj! Wypełnij już dzisiaj (ogromna prośba: nie później niż do dnia 23.05.2021 r.) i pochwal się tym na social mediach! 😊
Ankietę koordynuje Zespół przedstawicieli PZK na obrady Komitetu Wykonawczego IARU R1 w następującym składzie: Kol. Mariusz Busiło SP5ITI, Kol. Michał Brennek SP2J, Kol. Tomasz Ciepielowski SP5CCC, Kol. Piotr Wilkoń SQ8L i Kol. Paweł Zakrzewski SP7TEV.

Info: Paweł SP7TEV, Mariusz SP5ITI


SP1MN

SP1MN

Sekretarz / Administrator witryny OT22 PZK

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
OT22 PZK